> Chci vlastní eshop < | SCANBIS TRADE | SCANBIS-eshop-dům,zahrada | NPauto |

Obchodní podmínky do 31.12.2013

Obchodní podmínky do 31.12.2013

Obch. podmínky

Ceny

Ceny jsou platné dle aktuálního ceníku na stránkách e-shopu v době objednávky.
Všechny ceny jsou uvedeny včetně daně z přidané hodnoty, v detailu produktu je uvedena i cena bez DPH.
Vyhrazujeme si právo měnit ceny bez předchozího upozornění.
Sazba přepravného (viz "Možnosti dodání" ) je uvedena bez ohledu na velikost a počet balíků. Balné ani doběrečné neúčtujeme.

Objednávka-potvrzení objednávky

Odesláním objednávky vybraného zboží je tato objednávka považována za závaznou a zákazník tímto potvrzuje souhlas s obchodními podmínkami e-shopu. Každá odeslaná objednávka bude do 15-ti minut potvrzena e-mailem (příp. telefonicky).

Zrušení objednávky ze strany kupujícího

Pokud chce kupující od objednávky odstoupit, musí tak učinit nejpozději do 14.00 hod. v den odeslání objednávky (popř. do 14.00 hod. dne následujícího-pokud byla objednávka odeslána po této hodině).
Pokud kupující nestornuje objednávku do této doby a zboží bude odesláno a kupujícím odmítnuto a řádně nepřevzato, je kupující povinen uhradit provozovateli e-shopu náklady spojené s manipulací a poštovným vynaloženým na dopravu zboží tam i zpět (paušálně ve výši 500 Kč).

Zrušení objednávky ze strany prodávajícího

Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku v následujících případech:
- v případě výrazné změny ceny zboží
- v případě nedostupnosti nebo ukončení výroby zboží
Pokud takový případ nastane, budeme Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a domluvíme se na dalším postupu. Jestliže jste již zboží zaplatili (bankovním převodem), budou peníze převedeny zpět na Váš účet.

Možnosti platby

Dobírka - platba hotově při doručení zboží přepravní službou.
Převodem - platba bankovním převodem na náš účet (viz. níže). 
    V tomto případě bude zboží odesláno až po připsání celé částky na účet.
Hotově - platba hotově při převzetí zboží na naší provozovně.
     Pouze po předchozí telefonické domluvě.

U objednávek netradičního zboží (neobvyklé typy a rozměry pneumatik) můžeme požadovat zálohu, která bude následně odečtena z kupní ceny.

Údaje pro platbu převodem na účet

Banka:
KB Praha

Číslo účtu:
19-1451860207/0100

Variabilní symbol:
číslo objednávky

Dodání zboží

Doba vyřízení objednávky se pohybuje zpravidla mezi 3-10 pracovními dny. Je ovlivněna způsobem platby a dostupností objednaného zboží. Při delší dodací lhůtě bude kupující kontaktován (e-mailem nebo telefonicky). Příjemce je povinen prohlédnout si zásilku, zda nevykazuje zjevné známky poškození. Bude-li zboží nějakým způsobem poškozeno, oznámí tuto skutečnost bez prodlení dodavateli. Ke zboží bude přiložen daňový doklad (faktura), případně i potvrzený záruční list.

Možnosti dodání

Obchodní balík
Zboží bude dodáno prostřednictvím přepravní společnosti PPL, GP, Geis na Vámi uvedenou adresu (služba "Obchodní balík").
Cena přepravného dle hodnoty zboží.
Osobní odběr
Osobní odběr na naší adrese je možný pouze po předchozí telefonické domluvě.
Při osobním odběru přepravné neúčtujeme. 

Dodání zboží na Slovensko

Pro doručování zboží na Slovensko platí stejné Obchodní podmínky jako pro Českou republiku, s malým rozdílem v ceně dopravy a způsobu platby.
Způsob doručení - výše dopravného
Zákazníkům ze Slovenska nabízíme možnost nechat si doručit zboží na jakoukoliv adresu ve Slovenské republice. Doručení zajišťuje přepravní společnost PPL, GP, Geis.
Při přepravě na Slovensko účtujeme dopravné dle ceníku přepravních společností. Výši přepravného obdrží zákazník před odesláním zásilky.
Platba za zboží
Pro dodání na Slovensko je možná POUZE platba převodem na náš účet, vedený u CITIBANNK (č.ú. 5109042004/02600, variabilní symbol=číslo objednávky).
Zboží bude odesláno až po připsání platby.

Záruční doba

Na dodané zboží poskytujeme záruku 24 měsíců. Záruka se vztahuje pouze na výrobní a materiálové vady. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé běžným opotřebením, nesprávným použitím výrobku, nesprávnou manipulací a nesprávným skladováním.

Vrácení zboží

V souladu se zákonem 367/2000 Sb. můžete objednané zboží do 14 dnů od obdržení vrátit na adresu provozovatele e-shopu za následujících podmínek:
- zboží musí být vráceno v původním a neporušeném obalu spolu s daňovým dokladem (fakturou)
- zboží nesmí jevit známky opotřebení
Zboží pošlete na naši adresu (ne dobírkou!). Důvod vracení zboží nemusíte sdělovat. Po zkontrolování zboží Vám přijde oznámení, zda bude Vaší žádosti o vrácení vyhověno. V případě přijetí vráceného zboží zpět Vám celou uhrazenou částku (mimo poštovného-pokud bylo účtováno) vrátíme.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel e-shopu prohlašuje, že s osobními údaji uživatelů nakládá v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění. Informace poskytnuté prostřednictvím objednávkového formuláře, slouží výhradně pro vyřízení objednávky. Nebudou poskytnuty třetím osobám, ani jinak komerčně využity.

scan-pneu - scan-pneu.cz

.: EM-LINKS :. optimalizace PageRank.cz Vyhledávač zboží a katalog obchodů Top internetové obchody OnlineShopy.cz OnlineZbozi.cz http://www.dobchody.cz Srovnání cen - Dzboží.cz Ověřené internetové obchody E-internetové obchody Shoops online shop Obchody-Eshopy.cz Katalog internetových obchodů JAHHO.cz